Volvo S90 powstało z myślą o kierowcy

Idealne połączenie komfortu jazdy, eleganckiego designu i bezpieczeństwa – luksusowa limuzyna Volvo S90 to nowoczesne wzornictwo charakteryzujące się oszczędnym minimalizmem i najwyższą jakością materiałów, wszystko to z dodatkiem najnowszych technologii, w tym najlepszych na świecie systemów bezpieczeństwa podczas jazdy. Volvo S90 to marzenie każdego kierowcy.

Model Volvo S90 posiada tę samą płytę podłogową co XC90, dzięki czemu mierzy niemal pięć metrów. To, co łączy Volvo S90 z XC90 to między innymi światła LED do dziennej jazdy występujące w formie młota Thora oraz wszechobecny we wnętrzu minimalizm, charakterystyczny już dla szwedzkiej marki.

Wnętrze modelu Volvo S90 jest bardzo minimalistyczne i wykonane z niezwykłą starannością, co widać nawet w detalach. To jednak, co najbardziej zwraca w nim uwagę, to 9-calowy dotykowy ekran zaprojektowany we współpracy z firmą Apple – znajduje się na środkowej konsoli i umożliwia sterowanie wszystkimi układami, dzięki czemu kierowca wszystkie funkcje ma w zasięgu ręki.

Jedną z najważniejszych zalet Volvo S90 są też jego systemy bezpieczeństwa, które obecnie są uznawane za najlepsze w dziedzinie motoryzacji. Volvo to marka, która zdecydowanie zwraca na to uwagę, co znajduje odzwierciedlenie w kolejno wprowadzanych systemach i rozwiązaniach technologicznych. To właśnie Volvo zaprezentowało pierwszy na świecie układ, dzięki któremu samochód samodzielnie reaguje na próbę zjechania z drogi, wspomagając układ kierowniczy i pomagając kierowcy wrócić na prawidłowy tor jazdy. Volvo S90 wyposażone jest też w nowoczesny system City Safety, pozwalający wykryć na drodze inny samochód (stojący lub znajdujący się w ruchu), pieszego czy rowerzystę.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również