Umów się do serwisu

Zadbaj o swoje auto

Najlepsza oferta akcesoriów dla 3+

Cieszysz się swoim Volvo od trzech lat lub dłużej? Jeśli chcesz nadać swojemu samochodowi nowy blask i wyjątkowy wygląd, skorzystaj z naszej oferty z upustem 20% na wybrane akcesoria dla Twojego Volvo.

Polestar 3+

Skorzystaj z oferty specjalnej dla samochodów 3 letnich oraz starszych i wjedź swoim VOLVO na wyższy poziom wrażeń. Im starsze Twoje Volvo, tym większa korzyść.

Serwis rosnących rabatów

Im więcej lat ma Twój samochód, tym większe rabaty na Ciebie czekają w serwisie. Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, zachęcamy Cię do korzystania z usług Autoryzowanego Serwisu Volvo i oferty specjalnej, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dla innych usług umów się

do Autoryzowanej Stacji Obsługi Volvo

Zadbaj o dobrą przyczepność we wszystkich okolicznościach
Teraz Volvo on Call to Volvo Cars App. Umów się do serwisu na aktywację. Usługa darmowa przy okazji przeglądu
Umów się na przegląd okresowy
Jeśli Twoje Volvo ma 4 lata lub więcej, możesz cieszyć się najwyższym standardem serwisu i skorzystać z wyjątkowych ofert: do 30% na wybrane, oryginalne części zamienne i do 50% na usługę serwisową.
Zadbaj o swoje i innych bezpieczeństwo.
To czynność eksploatacyjna, o której musi pamiętać każdy kierowca. Jej zaniechanie może doprowadzić do całkowitego zniszczenia silnika.
Trzymaj rękę na pulsie i nie daj się zaskoczyć niskim temperaturom
Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Dom Volvo otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin

Lista usług

 • Volvo Cars App

  Teraz Volvo on Call nazywa się Volvo Cars App. Jest najprostszym i intuicyjnym systemem komunikacji z asystentami Volvo i narzędziem, które pozwala Ci na zdalne sterowanie samochodem. Gdziekolwiek się on znajduje.

  Teraz przedłużenie tej usługi dostaniesz w prezencie, wykonując przegląd w Autoryzowanym Serwisie Volvo. Dowiedz się więcej.

 • Polestar

  Optymalizacja oprogramowania stworzona przez Polestar dotyczy 6 kluczowych obszarów wpływających na zmaksymalizowanie przyjemności z prowadzenia samochodu i przenoszących wrażenia z jazdy na zupełnie nowy poziom. Dowiedz się więcej o optymalizacji Polestar.

 • Serwis rosnących rabatów

  Dla nas każde Volvo jest tak samo ważne. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną dla używanych modeli. Skorzystaj z niej teraz i zyskaj na naprawie i wymianie części. Pamiętaj, że wizyta w Autoryzowanym Serwisie to gwarancja najwyższej jakości obsługi i zawsze oryginalnych części. Dowiedz się więcej. 

 • Dożywotnia gwarancja na części

  Dzięki Dożywotniej Gwarancji na Części, części zamontowane w Twoim Volvo objęte są gwarancją na wady materiałowe i montażowe przez cały okres, w którym pozostajesz właścicielem samochodu. Używanie oryginalnych części Volvo jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego funkcjonowania samochodu. Dowiedz się więcej.

 • Volvo Cars Exchange System

  Wszystkie części regenerowane fabrycznie spełniają te same normy jakościowe i są objęte taką samą gwarancją jak nowe, oryginalne części Volvo. Dowiedz się więcej.

 • Niezawodność na lata

  By odczuwać jakość i komfort jazdy taką, jak podczas pierwszej podróży Twoim Volvo, trzeba cyklicznie dbać o serwis samochodu. Zobacz, o czym powinieneś pamiętać.

 • Serwis klimatyzacji

  Czy chcesz mieć pewność, że wewnątrz samochodu zawsze oddychasz idealnie czystym powietrzem? Musisz wiedzieć, iż praca systemu klimatyzacji w Twoim Volvo i jego skuteczność mogą z czasem ulegać stopniowemu osłabieniu. Ma na to wpływ kilka czynników, a konsekwencje zmian możesz zauważyć dopiero, gdy system nagle w ogóle przestaje utrzymywać temperaturę. Zlecając serwisowi Volvo regularną kontrolę swojej klimatyzacji, unikniesz zbędnych problemów. Dowiedz się więcej.

 • Likwidacja szkód komunikacyjnych

  Niespodziewana sytuacja na drodze?

  Wypadek komunikacyjny lub tylko drobne zarysowanie lakieru?

  Skorzystaj z pomocy naszego Działu Likwidacji Szkód.

  Jeśli spotkała Cię nieprzewidziana sytuacja, możesz liczyć na wsparcie Serwisu Blacharsko-Lakierniczego Dom Volvo. W przypadku szkody, skontaktuj się z nami, a my doradzimy najlepszy sposób postępowania w Twojej sytuacji.

  Wszelkie niezbędne informacje poniżej:

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Przegląd okresowy od 1100 zł

  Przegląd okresowy dla Volvo starszych niż 6 lat już od 1100 zł brutto. Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz, a my wyliczymy koszty przeglądu Twojego Volvo. Umów się do serwisu już dzisiaj i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty.

  Zakres okresowego przeglądu obejmuje:
  – wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem oleju,
  – wymianę filtra klimatyzacji,
  – aktualizację oprogramowania,
  – pozostałe czynności sprawdzająco-kontrolne.

  Regularne i planowe wizyty serwisowe, np. przeglądy okresowe, to niezwykle istotna kwestia. Dzięki temu dbasz o zachowanie właściwego poziomu bezpieczeństwa prowadzenia i użytkowania swojego auta. Serwisuj się sprawnie i bezpiecznie, odwiedzając Serwis Dom Volvo przy Puławskiej.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wycena i odkup Twojego Volvo

  Planujesz sprzedaż?

  Zrób w naszym Serwisie rynkową wycenę swojego Volvo i skorzystaj z jednej z wielu możliwości:

  – odsprzedaj nam swoje Volvo
  – zamień swoje Volvo na nowszy model
  – zyskaj dopłatę do nowego modelu Volvo

  Szczegóły i formularz kontaktowy poniżej:

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Środki do pielęgnacji skórzanej tapicerki

  Zestaw do pielęgnacji skór w cenie 199 zł brutto.

  Wystarczy, że 4 razy w roku użyjesz produktów do pielęgnacji skórzanej tapicerki od Volvo. Znikną zadrapania, wytarcia i zabrudzenia, a powrócą jej kolor, blask i właściwości.

  Masz pytania? Zapytaj przy okazji wizyty serwisowej.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Składany hak holowniczy

  Tak, hak to niepozorny element wyposażenia, który całkowicie zmienia funkcjonalność Twojego Volvo. Wyjazd na aktywny urlop z rowerami, przeprowadzka czy remont. Te sytuacje pokazują, że mając hak holowniczy i mocowany do niego bagażnik rowerowy Twój samochód zamienia się w świetnie wyposażony pojazd wakacyjny, a jeśli zamontujesz do niego przyczepę – w transportowo-dostawczy.

  Montaż? Zapytaj w naszym Serwisie.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Myjnia za 1 zł

  Taki prezent to czysta przyjemność.

  Przyjedź do naszego salonu w dniu Twoich urodzin samochodem marki Volvo i skorzystaj ze specjalnej oferty. Każdy jubilat może umyć auto w myjni Volvo za symboliczną złotówkę.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Cennik podstawowych usług serwisowych

  Wymiana kompletu opon: od 406 do 520 zł
  Wymiana kompletu kół (z wyważaniem): od 208 do 260 zł
  Sezonowe przechowanie opon/kół: 230 zł
  Sprawdzenie i regulacja geometrii zawieszenia: od 307 zł
  Sprawdzenie działania klimatyzacji: od 250 zł
  Wymiana klocków hamulcowych jednej osi (bez kosztu materiału): od 492 zł
  Wymiana oleju (bez kosztu materiału): od 185 zł

  Ile kosztuje przegląd serwisowy Volvo XC40, XC60, XC90 oraz pozostałych modeli? Wypełnij i wyślij powyższy formularz, a my oddzwonimy.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Usługi serwisowe dla samochodów marki Polestar

  Jeśli na co dzień użytkujesz model Polestar 2 lub Polestar 1, to pamiętaj, że w przypadku przeglądów okresowych oraz różnego rodzaju wizyt serwisowych najlepiej udać się do autoryzowanego serwisu – to właśnie Dom Volvo w Warszawie jest jednym z takich miejsc. Zadzwoń lub napisz do nas i umów się na wizytę.

 • Łańcuchy i skarpety śnieżne na koła

  Łańcuch przeciwpoślizgowy Centrax zaprojektowany specjalnie do wielu rozmiarów opon. Zaletą tego typu łańcucha jest to, że nie mocuje się go po wewnętrznej stronie koła, dzięki czemu nie zabiera miejsca potrzebnego dla większych kół.

  Skarpety śnieżne” zamawia się parami i zakłada na dwa koła napędowe. Można je zakładać na opony zarówno letnie, jak i zimowe, z kolcami lub bez. „Skarpeta” nadaje się także do samochodów z wąskimi nadkolami i nie powoduje ona uszkodzenia felg.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Bagażniki / Boxy dachowe

  Aerodynamiczne pojemniki dachowe Volvo, różne modele, pojemność powyżej 400 litrów. Sprawdź dostępność i ceny.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana rozrządu

  Rozrząd jest bardzo istotnym elementem silnika zarówno benzynowego jak i wysokoprężnego. Jego rolą jest dostarczanie ładunku powietrza do silnika i usuwanie spalin z jego cylindrów. Te dwa procesy są niezbędne do prawidłowej pracy silnika. Dlatego tak ważne jest aby układ rozrządu był w doskonałym stanie.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Serwis rosnących rabatów (Program 4+)

  Oferta dla samochodów starszych niż 4 lata. Sprawdź przykładowe wyceny najczęściej wykonywanych napraw.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Naprawa i lakierowanie zderzaka

  Usługa naprawy, malowania i lakierowania zderzaka w samochodzie polega na przywróceniu jego oryginalnego wyglądu i funkcjonalności.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana oleju w skrzyni biegów

  Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów w Twoim Volvo.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Plan Serwisowy Volvo Car

  Jeżeli wraz z zakupem nowego Volvo zdecydujesz się na Plan Serwisowy Volvo Car, zyskasz pewność, że odtąd Twoje auto będzie serwisowane w najlepszy możliwy sposób.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Jeździsz Volvo. Dzwoń do Volvo.

  Nieważne, gdzie masz wykupioną polisę. Gdy zadzwonisz do nas, zgłosimy szkodę za Ciebie. I będziemy kierowali się przede wszystkim tym, aby Twoje Volvo trafiło w dobre ręce.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana / naprawa szyby

  Dlaczego warto wymienić szyby w Autoryzowanym Serwisie?

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Naprawy mechaniczne

  Usługa profesjonalnej naprawy mechanicznej auta, w tym naprawy silnika, skrzyni biegów, układu hamulcowego, zawieszenia, układu wydechowego.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Naprawy blacharsko-lakiernicze

  Naprawy blacharsko-lakiernicze są procesem przywracania integralności strukturalnej i estetyki pojazdu po uszkodzeniach mechanicznych lub korozji.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana opon

  Wymiana opon w okresie zimowym i letnim to integralna część eksploatacji samochodu. W Serwisie Domu Volvo zmiana ogumienia przebiega szybko, a profesjonaliści z serwisu służą pomocą w kwestii wyboru opon.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Diagnostyka komputerowa

  Diagnostyka komputerowa pozwala szybko i profesjonalnie namierzyć ewentualne usterki w aucie. W Serwisie Domu Volvo mechanicy dysponują najnowocześniejszym sprzętem, który ułatwia diagnostykę.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Serwis układu hamulcowego

  Serwis układu hamulcowego pozwala na kontrolę wszystkich elementów odpowiedzialnych za prawidłowe zatrzymanie się pojazdu. W Serwisie Domu Volvo najnowocześniejszy sprzęt przyśpiesza diagnostykę i zapewnia jej skuteczność.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Serwis układu wydechowego

  Regularne serwisowanie układu wydechowego wpływa pozytywnie na pracę silnika i jego wydajność. W Serwisie Domu Volvo zapewniamy szybkie i skutecznie sprawdzenie układu wydechowego.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana płynów eksploatacyjnych

  Wymiana płynów eksploatacyjnych w samochodzie to jeden z podstawowych elementów konserwacji auta, który wpływa na sprawność, trwałość i bezpieczeństwo pojazdu.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Naprawa elektryki

  Naprawa elektryki w Serwisie Domu Volvo to przede wszystkim diagnostyka komputerowa, naprawa systemów oświetleniowych i samego silnika.

  Dowiedz się więcej.

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana elementów zawieszenia

  Wymiana elementów zawieszenia to podstawowy serwis w każdym samochodzie Volvo. Doświadczeni specjaliści Serwisu Domu Volvo namierzą usterkę i szybko ją naprawią.

  Dowiedz się więcej. 

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

 • Wymiana filtrów

  Wymiana filtrów – paliwa, powietrza, oleju – w samochodzie zaliczana jest do podstawowych napraw eksploatacyjnych w każdym pojeździe.

  Dowiedz się więcej. 

  ______________

  Dom Volvo – Największy Autoryzowany Serwis Volvo (ASO) w Warszawie

Zapraszamy

|
Dom Volvo

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.