Volvo V90 – kombi na miarę XXI wieku

Maksymalny komfort i bezpieczeństwo w wersji rodzinnej, w połączeniu z eleganckim wnętrzem wykonanym z najlepszej jakości materiałów – Volvo V90 idealnie sprawdza się zarówno podczas rodzinnych wycieczek, jak i w czasie wielogodzinnych podróży służbowych. Niesamowita wygoda i bezpieczeństwo, wszystko w jednym aucie, z którego aż nie chce się wysiadać.

Volvo jest znane z szerokiej oferty samochodów z nadwoziem kombi, dlatego każdy kolejny model jest bardzo wyczekiwany przez fanów marki. Tym bardziej, że Volvo znane jest z licznych ulepszeń i modernizacji i Volvo V90 jest tego świetnym przykładem. To trzeci model marki, bazujący na platformie podłogowej SPA (zaraz za XC90 i S90), do tego samochód jest aż o 15 cm dłuższy od swojej poprzedniej wersji, co pozytywnie wpłynęło też na przestronność wnętrza. Opadające linie dachu oraz bagażnika w połączeniu z minimalistycznym nadwoziem, pozbawionym zbędnych ozdobników dodają Volvo V90 sporo elegancji, nie odbierając przy tym nic z jego charakteru.

Każdy nowy model Volvo oznacza też wzrost poziomu bezpieczeństwa, stąd też oprócz standardowej już opcji w tej klasie w postaci 7 poduszek powietrznych, systemu wspomagającego utrzymanie pasa ruchu oraz aktywnego tempomatu, Volvo V90 posiada też pakiet City Safety, dzięki któremu specjalny system wykrywa na swojej drodze inne pojazdy, ludzi, rowerzystów, włączając automatyczne hamowanie, by ich uniknąć.

aktualne promocje

Godziny otwarcia Domu Volvo

więcej
Volvo dostępne od ręki

-20% na Volvo gotowe do odbioru

więcej

Napisz do nas

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera