Volvo używane – więcej niż zwykłe samochody

Marka Volvo to jedna ze światowych marek samochodów premium, dlatego zdecydowaliśmy, że każdy posiadacz jej pojazdów powinien cieszyć się maksymalnym komfortem, bezpieczeństwem i designem jaki ta marka oferuje, a więc dokładnie tym, co Volvo reprezentuje. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaoferować naszym Klientom Volvo używane samochody. Zamiast jednak zrobić to w standardowy sposób, stworzyliśmy program Volvo Selekt, dzięki któremu oferowane przez nas używane samochody są niemal jak nowe.

Volvo Selekt

Nie ważne czy chodzi o Volvo używane czy nowe – dla nas liczy się to, by samochód był w pełni sprawny, bezpieczny i oferował dokładnie to, czego można oczekiwać po pojazdach marki Volvo – idealne połączenie klasy, bezpieczeństwa i dynamicznej jazdy. Żeby mieć pewność, że oferowane przez nas samochody używane Volvo będą miały wszystkie te elementy, postanowiliśmy poddać je wyjątkowej selekcji, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o ich jakość.

Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim oferowane przez nas używane Volvo nie mają więcej niż 5 lat i 150 000 km przebiegu, dzięki czemu kontrolujemy eksploatację sprzedawanych przez nas na rynku wtórnym modeli, czuwając, by nie przekroczyć pewnej określonej przez nas normy. Każdy z używanych samochodów Volvo, które mamy w ofercie, posiada też kompletną historię serwisową oraz przeszedł przegląd u autoryzowanego technika Volvo – poza standardowym przeglądem, każdy samochód przechodzi kontrolę bezpieczeństwa, sprawności oraz wyglądu, która to obejmuje ponad sto punktów. Wszelkie naprawy i wymiany części odbywają się przy użyciu oryginalnych komponentów, dzięki czemu używane Volvo nadal będzie w stu procentach zgodne z oryginałem. Samochody sprawdzane są też w rejestrze fabrycznym i poddawane są aktualizacji oprogramowania, co możliwe jest tylko u autoryzowanych dealerów Volvo.

Samochody używane, które oferujemy w ramach programu Volvo Selekt objęte są też 12-miesięczną gwarancją i ubezpieczeniem kosztów napraw, obejmującym wszystkie podzespoły mechaniczne i elektroniczne pojazdu bez limitu przejechanych kilometrów oraz rocznym pakietem pomocy drogowej.

aktualne promocje

Godziny otwarcia Domu Volvo

więcej
Volvo dostępne od ręki

-20% na Volvo gotowe do odbioru

więcej

Napisz do nas

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera