Volvo serwis – Warszawa

Priorytetem przy projektowaniu oraz wypuszczaniu na rynek kolejnych modeli samochodów marki Volvo jest bezpieczeństwo. Inżynierowie tej marki od niemal stulecia opracowują kolejne systemy, które mają na celu już nie tylko jak najlepiej chronić kierowcę i pasażerów w trakcie zderzenia, ale zapobiegać niebezpiecznym sytuacjom na drodze. Dlatego z dumą możemy pochwalić się, że wszystkie dostępne na rynku modele samochodów Volvo przeszły testy zderzeniowe NCAP z najwyższą oceną 5 gwiazdek.

Do usług serwisowych podchodzimy z taką samą pasją i zaangażowaniem, dokładając starań, aby zarówno przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, usługi diagnostyczne czy blacharsko-lakiernicze realizowane były na najwyższym poziomie. Autoryzowany Serwis Obsługi (ASO) w Dom Volvo to gwarancja zastosowania oryginalnych części, które montowane będą przez wykwalifikowany personel, posiadający wszystkie aktualne certyfikacje Volvo. Serwis Warszawa zapewnia również wykonywanie bieżących aktualizacji oprogramowania, dzięki którym masz pewność, że Twoje Volvo pozostaje tak samo bezpieczne dla Ciebie, Twoich bliskich oraz pozostałych użytkowników dróg.

Volvo serwis Warszawa to również Centrum Techniczne, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu w sprzęt diagnostyczny oraz kontrolno-pomiarowy i doskonale wyszkolonej kadrze specjalistów, jesteśmy w stanie zadbać o Twoje Volvo z precyzją i skutecznością, na które zasługuje.

Rozwinięciem naszego motto „Volvo zaczyna się od Ciebie”, jest również nasze podejście do Klientów w trakcie obsługi serwisowej. W ramach programu Volvo Assistance jesteśmy w gotowości, aby w każdych warunkach udzielić pomocy naszym Klientom, uwalniając ich od niedogodności związanych z naprawą samochodu oraz dostarczyć samochód zastępczy. Aby korzystać z przywilejów programu Volvo Assistance wystarczy jeden telefon.

VOLVO ASSISTANCE

22 522 27 33

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również