Volvo leasing alternatywą dla zakupu gotówkowego

Transakcje gotówkowe dawno już przestały być podstawowym sposobem zakupu samochodów czy innych bardziej wartościowych sprzętów, co wynika z kilku różnych powodów. Jednym z ważniejszych z pewnością jest fakt, że posiadaną gotówkę można z powodzeniem przeznaczyć na coś, co z czasem przyniesie pewne profity. Gotówkowy zakup środków trwałych firmy to coś z czego coraz więcej przedsiębiorstw rezygnuje. Zamiast tego coraz więcej osób decyduje się na jedną z alternatywnych form finansowania, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem tysięcy Klientów.

Jeśli chodzi o finansowanie samochodu, do najpopularniejszych metod finansowania pojazdów należy kredyt samochodowy lub leasing, z czego o wiele popularniejszy i korzystniejszy jest właśnie leasing. Dlaczego warto wziąć samochód w leasing? Przede wszystkim podpisanie umowy leasingowej nie jest jednoznaczne z koniecznością wykupienia pojazdu po jej zakończeniu. Najczęściej leasingujący pojazd po zakończeniu umowy nie wykupuje pojazdu, zamiast tego podpisuje umowę na kolejny samochód. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musimy martwić się sprzedażą samochodu po zakończeniu umowy i praktycznie od razu możemy otrzymać nowy samochód na podstawie kolejnej umowy. Inną zaletą jest to, że posiadając samochód w leasingu nie musimy się martwić niczym poza spłacaniem rat leasingowych, wszystkie bowiem formalności i inne kwestie praktyczne należą do obowiązku leasingodawcy.

Volvo to marka samochodów klasy premium, której głównym wyznacznikiem jest połączenie oryginalnego designu z dobrymi silnikami i maksymalnym bezpieczeństwem jazdy, dlatego jako dealerowi marki Volvo, zależy nam na tym, żeby umożliwić naszym Klientom zakup wymarzonych modeli. W tym właśnie celu oferujemy Volvo Car Easy Lease.

Volvo leasing to pełny komfort transakcji i całego okresu leasingowego nad czym czuwa osobisty doradca leasingowy Volvo. To jednak nie wszystko, w trosce o czas naszych Klientów zapewniamy szybkie wydanie wstępnej decyzji leasingowej – można ją otrzymać nawet w ciągu godziny od złożenia wniosku. Do tego stałym Klientom oraz tym, którzy decydują się na Volvo leasing większej liczby samochodów, oferujemy specjalne, korzystne warunki. Volvo to jakość sama w sobie i my ze swojej strony robimy wszystko, by utrzymać usługi na podobnym poziomie.

aktualne promocje

Godziny otwarcia Domu Volvo

więcej
Volvo dostępne od ręki

-20% na Volvo gotowe do odbioru

więcej

Napisz do nas

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera