Dom Volvo – dealer z wyobraźnią

Volvo to szwedzka marka z tradycjami. Założenie marki datuje się na 14 kwietnia 1927 roku. Dziś, niemal wiek później, Volvo uznawane jest za jedną ze światowych marek premium.

Najważniejszy jest człowiek

Troska o człowieka to w Szwecji podstawa i najwyższy priorytet – życie ludzkie ma w tym kraju ogromne znaczenie. Trend ten znalazł też bardzo wyraźne odbicie w sposobie projektowania samochodów marki Volvo. To troska o ludzkie życie stoi u podstaw tworzenia licznych systemów bezpieczeństwa, wprowadzanych wraz z każdym kolejnym modelem. Dzięki temu marka Volvo jest uznawana za jedną z najbezpieczniejszych marek samochodowych świata.

Historia Volvo zaczęła się od chęci stworzenia pojazdu bezpieczniejszego od tych dostępnych na rynku. Silne dążenie do perfekcji powodowało, że każdy kolejny model wzbogacano o rozwiązania sprzyjające bezpieczeństwu na drodze. Wiele z nich stosowanych jest obecnie we wszystkich samochodach. To inżynierowie Volvo stworzyli katalizator trójfunkcyjny, nazywany sondą lambda, która obniża emisję szkodliwych substancji nawet o 90%, oni też są twórcami trójpunktowego pasa bezpieczeństwa, który dziś jest w powszechnym użyciu.

Minimalizm i elegancja

Bezpieczeństwo to bezsprzecznie najważniejszy postulat marki Volvo, jednak marka nie bez przyczyny jest uznawana za jedną ze światowych marek premium – minimalistyczna elegancja dostrzegalna w każdej prostej linii w połączeniu z wygodnym i maksymalnie dostosowanym do oczekiwań Klientów wnętrzem sprawiają, że z samochodów Volvo nie chce się wysiadać. A to przecież nie wszystko. Mówiąc o Volvo nie można nie wspomnieć o tym, co kryje się pod maską. Najnowocześniejsze silniki benzynowe, Diesla i hybrydowe, opracowane przez najlepszych inżynierów Volvo tylko czekają, by wprawić je w wibracje.

Współcześnie

Działania podejmowane przez Dom Volvo kierowane są chęcią wyprzedzenia Państwa oczekiwań, jako Klientów i kierowców. Prowadzenie sprzedaży samochodów nowych z możliwością umówienia jazd testowych najnowszymi modelami Volvo, sprzedaż samochodów używanych w ramach programu Volvo Selekt, usługi serwisowe świadczone przez Centrum Techniczne oraz jeden z najbogatszych asortymentów akcesoriów Volvo dostępnych na miejscu. Wszystko, aby uczynić zarówno samą decyzję o wyborze samochodu jak i późniejsze jego użytkowanie jak najmniej skomplikowanym i wygodnym.

Zgodnie z filozofią Domu Volvo – dealer samochodów premium, to również usługi z najwyższej półki. Dlatego równie ważna, jak sprzedaż pełnej gamy modelowej nowych samochodów Volvo, jest dla nas obsługa posprzedażowa, w ramach której mogą Państwo skorzystać z:

  • Centrum Technicznego, które dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu w sprzęt diagnostyczny i pomiarowo-kontrolny, obsługiwany przez wyszkolonych i świadomych pracowników serwisu, zapewnia najwyższą jakość opieki nad Państwa Volvo,
  • Możliwości wymiany używanego Volvo na nowe – proponujemy zarówno odkup samochodów, jak i pozostawienie ich w rozliczeniu, tak aby jak najwygodniej mogli się Państwo cieszyć jazdą nowym modelem,
  • Największej w Polsce oferty używanych samochodów Volvo w ramach programu Volvo Selekt, w którym kupujesz więcej niż samochód, kupujesz nasze zobowiązanie wobec Ciebie.

Odwiedź Dom Volvo – salon samochodowy, w którym wierzymy, że Volvo zaczyna się od Ciebie!

DOM VOLVO
Autoryzowany Dealer Volvo
Puławska 558/560

02-884 Warszawa
T: (22) 566 29 00
F: (22) 566 28 75

www.domvolvo.dealervolvo.pl

aktualne promocje

Godziny otwarcia Domu Volvo

więcej
Volvo dostępne od ręki

-20% na Volvo gotowe do odbioru

więcej

Napisz do nas

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera