Volvo. Części w pełni dostosowane do pojazdów

Volvo to marka, dla której bezpieczeństwo użytkowników stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. Widać to po coraz nowszych systemach, które mają wspomagać maksymalną ochronę zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Ale Volvo to również marka premium dla najbardziej wymagającego Klienta. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć dla Volvo części Polestar Performance Parts, czyli specjalną gamę części odpowiedzialnych za wyjątkową dynamikę naszych aut seryjnych oraz sukcesy Volvo w sportach samochodowych. Tworząc serię Polestar Performance Parts przyświecał nam cel zaprojektowania dla Volvo części, dzięki którym jazda samochodami będzie przynosiła ogrom satysfakcji i zabawy.

Co oferują Volvo części Polestar? Praktycznie wszystko to, czego przeciętny kierowca może potrzebować, a nawet o wiele więcej. Specjalnie przygotowane dla Volvo części nie tylko znacznie podnoszą wydajność i radość z jazdy, ale również bezpieczeństwo i design, dzięki czemu niezależnie od tego czego szukamy, niemal na pewno to znajdziemy. Obecnie najwięcej energii poświęcamy trzem dziedzinom – połączeniu wydajności z niskim spalaniem i ekologią (Drive E), idealnej łączności kierowcy ze wszystkimi komponentami samochodu, nawet w czasie jazdy (Sensus) oraz maksymalnej wygody i bezpieczeństwa (IntelliSafe). Niezależnie od potrzeb, części Volvo to zawsze dobry wybór.

Posiadając samochód należy liczyć się z tym, że może ulec on wypadkowi lub stłuczce, a czasem może dojść do usterki. I to niezależnie od tego jakie środki zapobiegawcze zastosowaliśmy, są to po prostu zdarzenia losowe i nic nie możemy na nie poradzić. Wtedy konieczny jest kontakt z dobrym serwisem, a bardzo często również wymiana części. A jeśli serwis, to najlepiej oczywiście autoryzowany serwis jednego z dealerów, którzy się na tym znają i wiedzą jak się z samochodami danej marki obchodzić. Wybierając serwis Volvo, możemy być pewni tego, że wszystko będzie przebiegało według najwyższych standardów, łącznie z tym, że do naprawy pojazdu posłużą oryginalne dla Volvo części, które stanowią gwarancję dopasowania i jakości, wszystko według standardów marki.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również