Volvo – akcesoria jako dopełnienie

Volvo to jedna ze światowych marek premium i jako taka dąży do perfekcji w każdym możliwym aspekcie – bezpieczeństwo, design, komfort, użytkowość – to dopiero początek tego, w czym chcemy być najlepsi. To jednak na czym naprawdę zależy naszej marce, to pełne zadowolenie naszych Klientów. Robimy wszystko, żeby modele naszych samochodów były w najwyższym możliwym standardzie, wyróżniając się w swojej klasie na tle samochodów innych marek. Między innymi z tego też powodu nasze pojazdy dostępne są w tylu różnych wersjach stylistycznych i mechanicznych – pragniemy stworzyć idealny i maksymalnie dopasowany samochód dla każdego z naszych Klientów.

Należy tu jednak zauważyć, że parametry techniczne choćby najwyższe nie stanowią jedynego wyznacznika jakości samochodu, duże znaczenie mają też akcesoria. Volvo to nie tylko środek transportu, to elegancja, komfort, charakter i właśnie te cechy chcieliśmy przenieść też na oferowane przez nas akcesoria. Wychodzimy bowiem z założenia, że dodatki bardzo często znacząco podnoszą wartość samochodu i dotyczy to zarówno kwestii związanych z jakością jazdy, jak również ogólnym użytkowaniem samochodu.
Oferujemy między innymi takie Volvo akcesoria jak specjalne pakiety Polestar Performance Optimization oraz poszczególne akcesoria Polestar Performance Parts, które w znaczący sposób podnoszą dynamikę i komfort jazdy, jednocześnie w ciekawy sposób wpływając na ogólny design pojazdów. To jednak nie wszystko, Volvo akcesoria to również różnego rodzaju usprawnienia przydatne w konkretnym sezonie. Oferujemy m.in. specjalne bagażniki pozwalające na przewóz rowerów, dzięki czemu nasi Klienci mogą w łatwy i bezpieczny sposób zabrać je ze sobą na wyjazd.

Poza standardową kolekcją Volvo akcesoria, jakie oferujemy naszym Klientom, stworzyliśmy też specjalną serię wysokiej jakości akcesoriów skórzanych z logo naszej marki. Szwedzki minimalizm połączony z elegancją i wysokiej jakości skórą pozwoliły nam na stworzenie wyjątkowych przedmiotów. Wśród nich można znaleźć między innymi skórzaną aktówkę, portfel czy etui na laptopa lub klucze.

aktualne promocje

Godziny otwarcia Domu Volvo

więcej
Volvo dostępne od ręki

-20% na Volvo gotowe do odbioru

więcej

Napisz do nas

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera