Bezpieczny serwis i salon Volvo

Szanowni Państwo

 

W Volvo najważniejsi są ludzie. Dlatego nasza misja — czyli dążenie do ułatwiania i polepszania życia ludzi oraz zwiększania ich bezpieczeństwa — jest dla nas czymś naturalnym. Dzisiaj, podobnie jak w całej naszej historii, skupiamy się na trzech najważniejszych wartościach: bezpieczeństwie, jakości i trosce o środowisko. Oznacza to ochronę tego, co ważne, zapewnianie wyjątkowych doznań i dumne dążenie do tego, by świat stawał się lepszym miejscem dla wszystkich. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi – ich zdrowie i bezpieczeństwo to podstawowe wartości, dlatego też Dom Volvo może dostarczyć samochód do domu Klienta.

 

Dodatkowo skróciliśmy godziny otwarcia salonu – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Jednocześnie, przywróciliśmy pracę serwisu do standardowych godzin 7:00 – 22:00, skracając tym samym czas oczekiwania na przyjęcie do serwisu do maksymalnie 72 godzin.

 

 

Udogodnienia wprowadzone przez Dom Volvo dla Klientów serwisu:

 • Usługa „door to door”
 • Samochody, które są obsługiwane w serwisie przed jego opuszczeniem są poddawane starannemu czyszczeniu i dezynfekcji, dezynfekcji poddawany jest również kluczyk
 • Pracownicy serwisu wyposażeni są w rękawiczki jednorazowe, a wrażliwe elementy pojazdu zabezpieczone są jednorazowymi pokrowcami (fotel, dywaniki, kierownica, lewarek zmiany biegów)
 • Ponadto zapewniamy, że wszystkie części są dostarczane do naszego serwisu przy zachowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa.
 • Dla Klientów oferujemy jednorazowe rękawiczki
 • Umawiamy Klientów na określoną godzinę – aby skrócić do minimum czas oczekiwania i przybywania we wspólnej przestrzeni salonu
 • Zachowujemy strefy bezpieczeństwa pomiędzy pracownikami i Klientami
 • Zachęcamy do płatności bezgotówkowych
 • Zdalne płatności internetowe

 

Udogodnienia wprowadzone przez Dom Volvo dla Klientów salonu:

 • Uruchomiliśmy możliwość kontaktu online lub telefonicznego zastępując kontakt bezpośredni – na życzenie Klienta cała usługa może być wykonana bez konieczności jakiegokolwiek kontaktu osobistego
 • Dezynfekujemy klamki i inne elementy pojazdu, oraz kluczyka – przed przekazaniem ich Klientowi
 • Oferujemy rękawiczki jednorazowe dla Klientów, stosuje je także nasz personel
 • W naszym salonie można zawierać i wznawiać polisy zarówno w Allianz jak i PZU nie wychodząc z domu – wszystkie formalności będą załatwione online. W związku z tym osoby zainteresowane zakupem polisy mogą skontaktować się z pracownikiem działu ubezpieczeń Domu Volvo telefonicznie lub mailowo. Kontakt do osoby zajmującej się ubezpieczeniami można znaleźć w zakładce kontakt.

 

 

Informacja:

 

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym dotyczącym występowania koronawirusa (SARS-CoV-2) Dom Volvo podejmuje wszelkie możliwe kroki, aby minimalizować zagrożenie dla swoich Klientów i Pracowników.

Salon, Volvo Selekt oraz serwis są nadal otwarte, jednak dla bezpieczeństwa nas wszystkich zachęcamy do kontaktu zdalnego. Jesteśmy w pełni dostępni dla Państwa online – zachęcamy do kontaktu poprzez mail, telefon czy chat. Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość skonfigurowania wymarzonego Volvo w konfiguratorze online oraz zapoznania się z materiałami na oficjalnym kanale na YT Volvo Car Poland.

 

Dobre praktyki higieniczne

 

W tym trudnym czasie bardzo ważne jest przestrzeganie dobrych praktyk higienicznych. Zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) są jasne. Wszyscy musimy dbać o:
– Właściwą higienę rąk
– Higienę kasłania/kichania
– Ograniczenie przez pracowników bliskiego kontaktu z każdą osobą, która ma objawy chorobowe ze strony układu oddechowego (kichanie, kaszel)
– Wykluczenie z pracy wszystkich z ww. objawami

 

Apel do Klientów

 

Osoby, które przebywają w punkcie dealerskim powinny zawsze pamiętać o tym, że są współodpowiedzialne za zdrowie swoje i innych osób. Apelujemy, aby w miarę możliwości unikać przebywania w miejscach zatłoczonych, utrzymywać odstępy w kolejkach, pamiętać o myciu rąk oraz higienie kichania i kasłania oraz unikać niepotrzebnego kontaktu z powierzchniami roboczymi i pieniędzmi.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również