Witaj w Domu Volvo

grid3_v90t

 

Chcesz kupić nowe lub używane Volvo?
Szukasz serwisu Volvo, który spełni Twoje oczekiwania?
Chcesz wzbogacić swoje Volvo o dodatkowe wyposażenie?
Przyjedź do Domu Volvo!

 

Właśnie tutaj znajdziesz wszystkie promocje, oferty i usługi pod jednym dachem. Spotkasz najwyższej klasy specjalistów, którzy zawsze posłużą Ci radą oraz pomocą i przekonasz się, dlaczego Volvo zaczyna się od Ciebie.

 

Jeśli szukasz nowego Volvo, odwiedź Salon Sprzedaży Domu Volvo. Dzięki wyjątkowej ekspozycji i pomocy naszych doświadczonych pracowników, bez trudu wybierzesz najlepszy model Volvo dla siebie i umówisz się na jazdę próbną.

 

Jeśli chcesz kupić samochód używany, skorzystaj z dostępnego w Domu Volvo programu Volvo Selekt. Dzięki Volvo Selekt masz pewność, że kupowane auto zostało w 100% sprawdzone przez naszych specjalistów i objęte gwarancją wymiany oraz pakietem pomocy drogowej.

 

Centrum Techniczne Domu Volvo to nasza największa duma. Najnowocześniejsze wyposażenie diagnostyczne i pomiarowo-kontrolne oraz najlepsi, wyszkoleni zgodnie z najwyższymi standardami Volvo specjaliści sprawiają, że w naszym serwisie każde Volvo zostanie otoczone opieką, na jaką zasługuje.

 

Chcesz wzbogacić swoje Volvo o dodatkowe wyposażenie? Sprawdź aktualną ofertę akcesoriów dostępnych w Domu Volvo. Czekają na Ciebie pakiety stylizacyjne, opony letnie i zimowe, aluminiowe obręcze, foteliki dziecięce i wiele, wiele więcej.

 

DOM VOLVO – Nam możesz zaufać.

 

DOM VOLVO
Autoryzowany Dealer Volvo
ul. Puławska 558/560
02-884 Warszawa
T: (22) 777 00 00
www.domvolvo.dealervolvo.pl

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również